Zaproponował odmian roślin słodkie papryki Kalifornii

Zaproponował odmian roślin słodkie papryki Kalifornii

Słodka papryka, zwany także słodka papryka lub po prostu papryki, są doskonałe rośliny rosną w Kalifornii. Te warzywa są odżywcze kopalnią złota; Każdy pieprz zawiera więcej witaminy C niż pomarańczy, a także znaczne ilości witamin A i B6. Papryka zazwyczaj produkują dojrzałe owoce w mniej niż trzy miesiące. Na University of California w Davis wzrosła, badane i oceniane liczbą odmian.

Jupiter

Jupiter odmiany produkuje więcej papryki Jumbo wielkości niż większość innych rodzajów papryki. Owoce są cztery obłe i bardzo topornie. Co ważne ta odmiana jest odporna na wirusa mozaiki tytoniu.

California Wonder

California Wonder jest szereg bardzo udany. Istnieją trzy typy: California Wonder produkowane przez Burpee, California Wonder 300 produkowane przez Asgrow Seed Co. i California Wonder 300 TMR produkowane przez Carolina nasiona. Paprykę produkowane przez te rośliny są duże, kwadratowe i grubościennych. Oryginalne odmiany dojrzewa w 68-89 dni, ale 300 typ TMR czyni to w 72 dni. Tylko typy TMR 300 i 300 są odporna na wirusa mozaiki tytoniu.

Słodki Belle

Odmiana ta wcześnie owoców i produkuje duże owoce typu zielony dzwon. To jest szczególnie dobrze dostosowane do regionów przybrzeżnych i centralnej Kalifornii.

Boy hotelowy

Stworzony i sprzedawane przez Petoseed Co., Bell Boy odmiany produkuje duże owoce wcześnie w sezonie. Owocem jest grubą warstwą i cztery klapowane. Zakład będzie zestaw owoców nieprzerwanie przez cały sezon. Jak z wielu nowoczesnych odmian, jest odporna na wirusa mozaiki tytoniu.

Yolo cud

Yolo cud wyprodukował wiele odmian potomek wyznaczone przez różnych cyfr i liter. Niektóre produkują większe owoce, takie jak odmiana L. Inni produkują więcej jednolitego owoców, takich jak Yolo zastanawiam się 43. Wszystkie są odporna na wirusa mozaiki tytoniu i wszystkie produkcji owoców topornie. Wszystkie są przystosowane do szerokiej gamy warunków uprawy.

Złote lata

Złote lata papryki są szczególnie słodkie. Owoce dojrzewają z niezwykłe limonki kolor do złoto-żółtej. Owocem jest cztero klapowane i dojrzewać w 65 dni.

Inne odmiany

Na University of California przetestowała kilka dodatkowych odmian, produkowane głównie dla celów komercyjnych. Wśród najpopularniejszych są odmiany czerwony dzwon, Double Up, Encore, Mercado i Baron. Te miały wysokiej produkcji cena hektara i produkowane przede wszystkim wyjątkowo duże i duże owoce.