Wskazówki do wkrętarki akumulatorowe

Wskazówki do wkrętarki akumulatorowe


Wkrętarki akumulatorowe pozwalają na pracę bez trwający spętany do ściany. Nowoczesne technologie stworzyliśmy wkrętarki akumulatorowe w różnych opcji, takich jak podstawowe ręczne Wkrętaki i zaawansowane Wiertarki z załącznikami śrubokręt. Za pomocą narzędzia pomyślnie podczas przedłużania życia wymaga po kilka podstawowych porad.

Wybierając odpowiedni śrubokręt

Najtańsze akumulatorowa to nie zawsze najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Narzędzia akumulatorowe niskiego napięcia ma bardzo mały moment obrotowy, ale jest świetny do podstawowego użytku. Naprawa elektroniki, instalacja gniazda pokrywy, dodając uchwyty do szafek i montaż mebli produkowane są kilka projektów Kiedy śrubokręt niskiego napięcia jest przydatna. Kupując wiertarko-wkrętarki, należy wziąć pod uwagę większość projektów. Wiertarka akumulatorowa z załącznikami śrubokręt oferuje więcej mocy, ale jest grubszy i trudniej dostać się do małych obszarów. Małych jednostek podręczny zmieścić się w mniejszych obszarów ale używać mniej momentu obrotowego. Uparty śruby lub gruby materiał podstawowy potrzeby wyższe poziomy momentu obrotowego.

Wykorzystania i ładowania

Gdy za pomocą wiertarko-wkrętarki, można zastosować ciśnienie do śruby do uniknięcia rozebranie łeb śruby, ale zbyt duże ciśnienie negatywnie wpływa na mechanizm obrotowy w śrubokręt. Zawsze należy być ostrożnym, gdy naciśnięcie na narzędzia, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Cios narzędzie czyste często ze sprężonego powietrza, jeśli posiada otwory spalin na stronie gdzie można zobaczyć wewnętrzne silnika. Pył i gruz można zebrać w otwory uszkodzenia silnika elektrycznego. Umożliwić baterie w narzędziu do spływać całkowicie na okazję. Utrzymywanie urządzenia na ładowarka w ogóle razy można zrobić baterii stanie posiadania pełnego naładowania. Rozładowywania akumulatorów przy okazji trzyma to świeży i w pełni funkcjonalne.

Dodatkowe wskazówki

Należy użyć wiertarko-wkrętarki często, zakup zapasowe baterie i stacji ładującej. Baterie mają trwałości jednego do dwóch lat zanim potrzeby zostać zastąpione. Często sprawdzać swoje narzędzia. Spójrz na znaki przypiekać na kontakty pomiędzy baterię i stacji ładującej lub baterii i narzędzia. Miej oko na przecieki z akumulatora. Wyciek Bateria musi być usuwane natychmiast. Narzędzie powinno działać bez podgrzewania. Jeśli ty zawiadomienie narzędzie szybko nagrzewa się, gdy jest używany, to może być konieczne naprawy lub wymiany.