Witaminy, aby zapobiec siniaki

Witaminy, aby zapobiec siniaki


Siniaki to fioletowy i niebieski ciemny odbarwione miejsca na skórze, które mogą być bolesne w dotyku. Ludzi, którzy siniaków mogą cierpieć na niedobory witamin; inne przyczyny łatwe powstawanie siniaków to starzenie, cienką skórę i funkcją nieodpowiednie naczyń krwionośnych. A nie możesz zrobić nic na temat starzenia się i cienkiej skóry, tam są niektóre witaminy, które mogą być w stanie zapobiec siniaki.

Witaminy

Dla ludzi, którzy siniaków lekarze sugerują, biorąc witaminy C, E i K i cynku, aby pomóc przyspieszyć proces gojenia stłuczeń i zapobiegania przyszłych siniaki. Witamina C może pomóc z siniaki bo to zwiększa kolagenu w organizmie, zmniejsza stan zapalny i buduje system immunologiczny. Witamina ta może być szczególnie pomocne bioflawonoidy cytrusowe i przeciwutleniaczy znaleźć w owocach cytrusowych. Witamina E jest istotne dla zapobiegania siniaki dlatego też pomoc w funkcją naczyń krwionośnych i tkanki naprawy. Witamina K pomaga w krzepnięciu krwi i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych otaczających. Ludzie często używają K witamina balsam i suplementy, aby pozbyć się siniaki szybko i do zanikania pajączków. Cynk jest minerałem, który pomaga zapobiegać i rozpuścić siniaki, ponieważ pomaga w rozwoju zdrowych tkanek i skóry i jest niezbędna do gojenia się ran. Najlepszym źródłem tych składników odżywczych są żywności, którą spożywamy, tym owoce, warzywa liściaste, całe ziarna i orzechy. Te składniki odżywcze mogą być podejmowane również w formie dodatku.

Ziołowych suplementów

Zielarzy polecam często ziołowych suplementów podjęte w połączeniu z witaminami do uniknięcia siniaki. Najczęściej spotykane zioła zaproponował, aby zapobiegać i leczyć siniaki są kasztanowca, arniki i ekstrakt z pestek winogron. Kasztanowiec traktuje stan zapalny i obrzęk związany z siniaki i popękanych naczynek, a także inne warunki żyły pajączki i żylaki. Arniki jest homeopatyczne zioło używane, aby zapobiec siniaki i złagodzić ból i dyskomfort związany z urazów tkanek. Ekstrakt z pestek winogron ma silne właściwości antyoksydacyjne i sprawia, że krew włosowatych silniejszy, wynikające w mniej siniaków.

Względy

Dla większości ludzi siniaki występują po prostu dlatego, że coś dotkniętych lub systemem do obiektu przez przypadek. Od czasu do czasu znalezienie sobie z wielu siniaki mogą być oznaką stanu zdrowia poważne jak krzepnięcia krwi zaburzenia wątroby choroby lub immunologiczny stan. Osoby, które mają siniaki, który nie odejdzie w ciągu kilku dni lub mają zauważalne zmiany należy szukać pomocy medycznej. Siniaki mogą również być efekt uboczny niektórych leków, takich jak te przewidziane dla pacjentów z rakiem i dawcami narządów.