Usuwanie taśmy magnetowidu

Usuwanie taśmy magnetowidu


Odmiany magnetowidu taśmy--tym U-matic, Betamax i VHS--stały się przestarzałe w czasie, ostateczny cios jest wynalazek DVD, który przyniósł wyższej jakości obraz, dźwięk i premia rysy twarzy. Jeśli masz zapasami taśmy magnetowidu, które nie są już potrzebne, istnieje kilka sposobów, aby przejść o pozbycie się ich.

Instrukcje

1 organizować swoje taśmy magnetowidu, stawiając te, które są jeszcze w dobrym stanie i nadal mają swoich spraw, na jeden stos. Próbować sprzedawać w niskiej cenie, luzem, na stronie aukcji online. Jeśli nikt nie chce na nich, po nich w dziale "Darmowe" na craigslist.com.

2 kontakt lokalnych organizacji charytatywnych lub pobliżu starców czy jesteś gotów podjąć wszelkie taśmy magnetowidu. Wprowadzają je w organizacji i ich wyboru, które z nich są gotowi do startu ręce.

Kontakt Greendisk lub Freecycle 3 i zapytać o Twoje taśmy wciągane away. Greendisk, na przykład, będzie pozwalają wypełnić pole, do wynosi 9,07 kg i to ciągnięte z dala do recyklingu dla £4,50, od marca 2011 roku. Freecycle, z drugiej strony, jest faktycznie składa się z tysięcy małych grup w kraju. Poszukaj lokalnego rozdział (odwiedzając jej stronę internetową) wnieść swoje stare taśmy magnetowidu.

4 bądź kreatywny. Używać twój stary taśmy magnetowidu w unikalny sposób czyniąc je do wizytowniki, prowizorycznych skarbonki, packi lub projektant torby. Jeśli jesteś typem, który cieszy się myśli na polu, a nie lubi marnować rzeczy, badania kreatywnych zastosowań stare taśmy magnetowidu.