Rzeczy, które możesz zrobić z Sarong

Rzeczy, które możesz zrobić z Sarong


Sarongs są zwykle duże ale bardzo cienkie kwadraty lub prostokąty tkaniny. Są dostępne w każdym kolorze i wzór można sobie wyobrazić i są często dostępne tanio na rynkach na całym świecie. Z linii lotniczych ograniczenie bagażu zasiłki pakowania sarongs jest wygaszacz niesamowite miejsce. Sarongs może pełnić wiele z potrzeby podczas pakowania tropikalny wakacje lub nawet tylko jeden dzień na plaży w pobliżu.

Zrobić strój

Zrobić sukienki, spódnica lub plaży zatuszować przy użyciu sarong. Można złożyć i krawat chusta w wiele sposobów w celu stworzenia różnych wygląda. Zrobić bez ramiączek suknia Zawijanie chusta wokół Ciebie dwa razy i wiązanie góry dwa końce ze sobą, lub owinąć dwa górne rogi na szyi dla sukienka kantar. Złóż chusta na pół wzdłuż i owinąć go wokół Ciebie dla cute spódnicy lub zrobić długą spódnicę, podróżując na pokrycie nóg podczas wprowadzania świętych miejsc.

Ogrzać

Użyj sarong jak szal aby ogrzać swoje ramiona na chłodny wieczór lub w pokoju zbyt klimatyzowane. Krawat na szyi jako szalik lub wokół głowy i szyi, jeśli nie masz kapelusz w zimną noc. Używać go jako dodatkowy koc w nocy aby ogrzać Ci podczas snu.

Zastępstwo za pościel

Sarongs poważnie można zapisać pokój w swoim bagażu działając jak pościel, ręczniki, koce plaży i koce piknikowe. Niektóre Hotele i schroniska mają łóżka, które nie mogą być na pewno są czyste. Wykorzystanie dwóch sarongs jako arkusze dla ochrony od wątpliwej pościel. Po obudzeniu się, używać twój chusta na pokrycie siebie w drodze do sytuacji, wspólna łazienka i jako ręcznik do siebie wyparować. Chusta materiał jest zwykle bardzo cienkie i schnie szybko, co czyni go idealnym kandydatem do kąpieli lub plaży ręcznik zastępstwo.

Przewozu rzeczy

Krawat w rogach chusta razem do torba do przenoszenia rzeczy na plaży lub piknik. Użyj go jako torba do przechowywania brudnej bielizny oddzielone od czyste ubrania. Sarongs są również stosowane w wielu krajach do nosidełka. Wyszukać instrukcje do zawijania i krawat sarong do przewoźnik baby i używać go w domu lub podczas podróży a nie zbędnych przedmiotów wielkogabarytowych opakowań.

Zapewnienie prywatności

Sarongs są zazwyczaj dość duże prostokąty, idealne do wykorzystania w sytuacjach gdy wolisz trochę skromności. Zabezpieczyć go przez system windows jako odcień okno lub zasłona pomiędzy dwoma drzewami jak parasol. Jeśli musisz użyć natury odpoczynek pokój w towarzystwie innych, jak na wycieczkę, ktoś inny pomieścić chusta jako prowizoryczne ściany trochę prywatności. Podobnie utworzyć szatni u ten iść na plażę lub basen o kimś innym przytrzymując chusta wokół Ciebie zmieniać w twój strój kąpielowy.