Rodzaje świadomości nadgarstki

Rodzaje świadomości nadgarstki


Nadgarstki składa się z kawałka odzieży, metalu lub tworzyw sztucznych lub jakikolwiek inny materiał owinięty wokół osoby nadgarstek. Ludzie kupują świadomości nadgarstki wykonane z silikonu lub z tworzyw sztucznych, jako sposób zapewnienia pieniędzy dla grup takich jak ubogich i chorych. Lance Armstrong miłości wykonane pierwsze nadgarstki świadomości w 2003 roku.

Historia o świadomości nadgarstki

Lance Armstrong stworzył te pierwsze nadgarstki świadomości we współpracy z jego organizacja badań świadomości raka. Rozpoczęcie projektu została założona w 2004 roku i w roku 2005 około 55 mln nadgarstki zostały sprzedane. Lance Armstrong i jego zespół nosił żółte opaski na turnieju Tour de France. One osiągnąć lepszą widoczność nadgarstki, które z kolei konwertowany do zwiększenia widoczności na cel charytatywny.

Świadomość nadgarstki i ich zastosowań

Różne organizacje za pomocą opaski zwrócić uwagę na ich wiele ideałów i potrzeb. Różne kolory opasek stoją dla danej kwestii społecznych. Opaski na popularne świadomości jest mankiet żółty raka. Kolor w nadgarstek identyfikuje świadomość funkcji lub podmiot. Zielone opaski na rękę pokazuje wsparcia dla wojska, natomiast fioletowy mankiet wskazuje świadomości przed chorobą Alzheimera, nadużyć zwierząt, maltretowanych kobiet lub padaczki, m.in. Kombinacja kolorów i powód do świadomości w nadgarstki jest nieskończona lista.

Pozyskiwania funduszy nadgarstki

Nadgarstki powszechnie wykorzystywane do pozyskiwania funduszy są opaski pamięci i świadomości. Grupy takie jak drużyn sportowych, kościoły, fundacje i programy biznesowe lub świadomości często sprzedają te opaski do siebie Funduszu. Opaski często posiadają logo, numer telefonu, adres internetowy oraz inne informacje, które pomogą grupie osiągnąć swoje cele. Niestandardowe świadomości nadgarstki stają się zauważalnie wspólne 2011 i często zawierają spersonalizowanych wiadomości.

Kontrowersje na nadgarstki

Organizacje i nabywców opaski należy umieścić kontroli wykorzystania, cel i skuteczność nadgarstki. Lance Armstrong Foundation sukces nadgarstki w 2005 r. przyniosły nieoczekiwane popyt na nadgarstki. Wynik był odsprzedaży nadgarstki po znacznie wyższych cenach. Opaski może stać się mniej widoczne i mniej skuteczne, gdy wiele barwniki są używane do reprezentowania wiele przyczyn.