Rodzaje paliw używanych do różnych logistyka transport

Rodzaje paliw używanych do różnych logistyka transport


Transport logistyka obejmuje rodzaje pojazdy wykorzystywane do dostarczania produktów i usług dla klientów i dostawców. Istnieje kilka przykładów, w tym magazyn żywności, który używa ciągników do dostarczania żywności do sklepów spożywczych. Sieci fast food (czyli McDonald's, Burger King, Taco Bell) również użyć ciągników do dostarczania środków spożywczych do ich odpowiednich lokali. Restauracja dostawy usług (czyli Pizza Hut) umożliwia Dostarczanie pizzy lub innych dostaw żywności do ich klientów samochodów osobowych. Pakiet dostawy usług, takich jak UPS lub FedEx, użyj pola samochodów ciężarowych i ciągników do dostarczania pakietów dla klientów.

Etanol (E85)

Rodzaje paliw używanych do różnych logistyka transport


Etanol jest produkowane poprzez fermentację biomasy, takich jak kukurydza. Istnieją dwie mieszanki. Jedno połączenie jest 85 procent etanolu i 15 procent benzyna gaz, tzw E85. Inne mieszanki jest 90 procent alkoholu etylowego i 10 procent benzyna gaz, znany również jako E10. Ta mieszanka nie jest powszechnie dostępny. Mieszanka E10 jest objęte gwarancją producenta na każdy samochód sprzedawany w Stanach Zjednoczonych. E85 jest elastyczne paliwa pojazdów.

Metanol (M85)

Metanol jest wykonane z gazu ziemnego. Mogą być również wykonane z fermentacji biomasy. Mieszanka jest 85% metanolu i bezołowiowej premii 15 procent gazu. Ta mieszanka nie jest powszechnie dostępny.

Biodiesla (B20)

Biodiesel jest paliwem zastępstwo z biomasy. Ten rodzaj paliwa używa soi i rzepaku jako swoją bazę. Mieszanka jest 80 procent oleju napędowego ropy naftowej i 20 procent biodiesla. Biodiesel może być stosowany w każdej agregat, który działa na olej napędowy.

Benzyna

Rodzaje paliw używanych do różnych logistyka transport


Benzyna jest naturalnym produktem ubocznym ropy naftowej. Produkowana jest przez proces destylacji, który oddziela się ropy naftowej. Ta mieszanka jest powszechnie dostępne na całym świecie. Samochodów osobowych i niektórych firm transportowych za pomocą benzyny. Benzyna jest w trzech poziomach innej liczbie oktanowej. Pierwszym z nich jest regularne bezołowiowa (konwencjonalną benzynę). Jej oktan poziom waha się od 85 do 88. Średniej klasy benzyna (benzyna utlenionej) liczbie oktanowej poziom waha się od 88 do 90. Benzyny Premium (zmienionej formule benzyny) ma oktan poziom ponad 90.

Diesel

Diesel jest produktem na bazie ropy naftowej. Hotel składa się z węglowodorów. Diesel jest również produkowany przez proces destylacji, który oddziela się ropy naftowej, ale diesel jest cięższy niż benzyny. Ta mieszanka jest powszechnie dostępne na całym świecie. Olej napędowy jest głównym paliwem przedsiębiorstwa transport ciągników.

Biomasy

Biomasa jest oparte na węglu. Jest to mieszanina cząsteczki organiczne, alkalicznych i ziem alkalicznych, azotu metali ciężkich.