Powody przejadania się

Powody przejadania się

Jeśli masz kiedykolwiek polerowane off całą torbę chipsów lub przypadkowo opróżnić cały pojemnik z lodów czekoladowych przez siebie, mieć overeat w pewnym momencie w życiu. Dobrą wiadomością jest to, że nie jesteś sam. Złą wiadomością jest to, że przejadania się, może prowadzić do wagi problemów i długiej listy problemów zdrowotnych, zwłaszcza, gdy robi często. Rozpoznać przyczyny przejadania się i podjąć niezbędne kroki w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa przyszłych zdarzeń.

Bezmyślne jedzenie

Próby wielozadaniowość podczas jedzenia jest częstą przyczyną dla overindulging zgodnie z Centers for Disease Control i zapobiegania. Jeśli można połączyć, jedzenie z innej działalności, takich jak oglądanie telewizji lub przeglądanie stron internetowych, dzieli się swoją uwagę. W procesie może nie sobie sprawę ile właściwie jesz lub czy nie jesteś już nawet głodny.

Zaburzenia odżywiania

W niektórych przypadkach przejadanie jest czynnik zaburzeń psychicznych, które prowadzi do objadania, według Narodowego Instytutu zdrowia psychicznego. Tych, którzy cierpią na binge-eating zaburzenia występują powtarzające się epizody w które spożywają żywność w sposób pozornie out-of-control. Doświadczenia prowadzi do winy i wstydu, co z kolei powoduje więcej objadania.

Pomijanie posiłków

Kiedy można pominąć posiłek, twój żołądek jest zmuszony do funkcji na pusty przez długi okres czasu. Znaki są oczywiste: słyszalne dudnienie hałasu, dyskomfort w jamie brzusznej lub głodu wyrzutów, ogólne uczucie niepokoju i nawet nudności w skrajnych przypadkach. Nie jeść w częstych odstępach czasu może prowadzić do przejadania się, jeśli wziąć czas, aby usiąść na posiłek, do zdrowia zasobów i usług administracji.

Stres

Jeśli wydarzeń w Twoim życiu są przytłaczające i prowadzi do gromadzenia się stresu i niepokoju, może czasem włączyć do żywności jako sposób radzenia sobie z frustracją. Kim Beardsmore, ekspertów straty wagi i autor online magazynu wagi utrata zdrowia, stwierdza, że czekoladki i węglowodany pomagają produkcję serotoniny, co powoduje zwiększone poczucie szczęścia. Jeśli okaże się, zwracając się do komfortu słodkie lub skrobię żywności w okresach stresu, to dlaczego.

Jedzenie

Centers for Disease Control i zapobiegania raporty, że wiele restauracje serwują jedzenie w większe porcje niż jedna osoba powinna jeść w ciągu jednego posiłku. Tych, którzy są przyzwyczajeni do jedzenie i dostosowane do ich apetyt na większej części restauracji może stale przejadania się nawet nie wiedząc o nim.

Uzyskanie przez nałóg

Kiedy można zrezygnować z palenia lub innych uzależnień, pragnienie nie po prostu odejść. Chociaż jesteś psychicznie zobowiązała się do rzucenia palenia, Twoje ciało nadal oczekuje, że leczenie, do której on wyrósł. Dla ludzi daje się te nałogi, zwłaszcza odmiany jamy ustnej jedzenie jest skutecznym sposobem ograniczenia pokusa trzymając ręce i usta w przeciwnym razie zajmowane.