Pomysły na bukiety kwiatów

Pomysły na bukiety kwiatów

Kwiaty są często związane z latem lub okolicy, który jest dlaczego bukiety kwiatów te często towarzyszą wesela i imprezy. Z tak wielu odmian kwiaty dostępne jasny, barwny i żywy bukiet można w łatwy sposób. Czy to jest dla panny młodej, druhna, zostać umieszczone w wazonie na dekoracja stołu lub podane jako prezent dla kogoś wyjątkowego, bukiet kwiaty można rozjaśnić nastrój i atmosferę.

Ręcznie robione bukiety

Zapoznanie się z różnego rodzaju kwiaty przez kolor, według rodzaju siedliska, regionu lub według typów. Kwiaty mogą być białe, żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, fioletowy, niebieski lub wielokolorowe. Jeśli zdarzy ci się spotkać kwiaty rosnące w polu, wyłowić kilka odmian i tworzą je do bukietu dostosowanych do potrzeb, ręcznie robione. Ze względu na liczne rodzaje kwiaty do Twojej dyspozycji można łatwo zrobić bukiet przez siebie. Następować po pewien temat kolorów, takich jak czerwone i pomarańczowe, lub wybrać kwiaty w różnych kolorach, takich jak niebieski, żółty, czerwony i pomarańczowy. Wybrać kilka dużych kwiatów i kilka małych kwiatów. Tworząc ręcznie bukiet na poboczu drogi pozwala wybrać żądaną Kwiaty świeże od podstaw. Zawsze możesz wybrać kilka kwiaty losowo i zdecydować na bukiet później.

Popularne odmiany

Wybierz popularne odmiany kwiaty na bukiety. W ten sposób tych odmian kwiaty będą łatwe do zlokalizowania teraz i w przyszłości i zostanie uznana przez wielu ludzi. Według wszystkich pomysłów ślubnych popularne kwiaty typy Maki, Chabry, Queen Anne's lace, butterfly weed, wysoki chwasty, rotacznicy, Kanada lily, Carolina piękna wiosna, Aster New England, wieczne grochu, indyjski koc, wysoki bellflower, Turka Lilia złotogłów, Europejskiej Columbine i prawdziwe Niezapominajka, wśród wielu innych odmian.

Dokonywanie bukiet

Wybierz różnych odmian kwiaty w różnych kolorach. Bukiety kwiatów dziko wyglądają naturalnie, gdy są one tworzone z mieszanką unikatowy, żywe kolory. Pomyśl o cel, który chcesz osiągnąć z tego bukiet, czy to aby akcentować ślub lub po prostu ozdobić Dom na wiosnę. To odbędzie się panna młoda i druhna lub będzie w wazonie? Czy chcesz go małe czy duże? Warto pamiętać przy tworząc bukiet to Kolorystyka, styl (luźne wiązane lub kaskada) i kształt i rozmiar.

Zorganizowanie polne kwiaty

Zacznij od układania różnych odmian oczyszczone kwiaty na płaskiej powierzchni. Wybierz jeden lub więcej odmian i zaczynają tworzyć bukiet w dłoni. Nie kilka jeden typ dziki kwiat razem, ale raczej to rozłożone, więc bukiet wygląda naturalnych i kolorowymi. Cięcia łodygi w końcu w zależności od długości, co chcesz. Związywać oraz kolorowe wstążki lub trzymać bukiet do Wazy wypełnione wodą.