Można umyć Tempur-Pedic Materac Pad?

Można umyć Tempur-Pedic Materac Pad?


Tempur-Pedic materac pad jest zaprojektowany jako cylinder 3-cal dla każdego łóżka. Jest to idealne dla podróży lub podejmowania łóżko czują się bardziej komfortowe. Poduszki oferują podobne wyniki do systemu pełnej materac, choć nie są one tak wygodne. W końcu pad będą musiały być oczyszczone z przypadkowymi wyciekami, brud i oleje. Natomiast konsoli, sam nie może być myte, pokrowiec można wyprać.

Przypadkowe rozlanie

Na szczęście pianki Tempur-Pedic Materac Pad jest tak gęsty, że gdy wycieki cieczy bezpośrednio na to, płyn pozostanie na powierzchni na krótki czas przed kąpieli w pianie. W takim przypadku natychmiast umieścić suchą ściereczką chłonny nad wycieku do wygrzewania się tyle płynne, jak to możliwe. Regularne stosowanie i pokrywę ochronną nie będzie trzeba myć materaca; po prostu czyste pokrywę.

Naszywane wycieki

Jeśli płyn dostanie się nieświadomie lub dziecko moczy jego łóżku w nocy, ciecz może mieć czas na moczyć Karimata. Do czyszczenia plam, wlać niewielką ilość detergentem tylko na obszarze wycieku, spłukać zimną wodą i niech powietrze suche. Wlać pralni naturalne pobudzanie proszku na wilgotnej powierzchni i niech się wchłonąć wilgoć przez co najmniej sześć godzin przed odkurzanie puder. To nie może całkowicie usunąć plamy ale jest Twoja Najlepsza szansa na przywrócenie pianki do stanu pierwotnego.

Czego unikać

Nigdy nie próbuj umyć Tempur-Pedic materac pad czyszczenia go w pralce lub moczenie w wodzie. Pozwalając wody przenikają pianki zmniejsza jej elastyczność, i już nie będzie posiadać swój kształt. Nie używać środków chemicznych lub wybielacza, które mogą uszkodzić pianki nie do naprawienia.

Pralka na okładce

Choć Tempur-Pedic materac klocki są plamy, wyciek i odporne na alergen, za pomocą osłony będą chronić pad. Zdejmowane pokrycie Tempur-Pedic materac klocki mogą być czyszczone w dużych pralkę w domu lub w pralni. Za pomocą zimnej wody i łagodnego detergentu, umyć obudowę przy użyciu maszyny delikatny cykl. Nie stosuj ¿r±cych chemikaliów, plamy do usuwania lub wybielacza, które mogą uszkodzić materiał.

Suszenie na okładce

Jest jednym z najlepszych sposobów na suche Tempur-Pedic materac pad cover przez air suszenia na bielizny, wewnątrz lub na zewnątrz. Jeśli nie jest to możliwe, również mogą być suszone w dużej suszarki. Za pomocą maszyny najfajniejszych ustawienie temperatury, suche obudowy jest prawie sucha. Powinien on zostać usunięty przed jest całkowicie sucha, aby zapobiec uszkodzeniu tkaniny przed przegrzaniem. Sprawdzanie ten postęp suszenia co 30 minut aby upewnić się, że pokrywa nie zbyt suche.