Jakie są przyczyny ekstremalnych Bloatedness u kobiet?

Jakie są przyczyny ekstremalnych Bloatedness u kobiet?

Kobiety doświadczają, wzdęcia z różnych powodów, z których większość nie podnoszą alarm. Czasami jednak, root może być znacznie poważniejsze. Jest powszechnie wiadomo, że poziom wzdęcia mogą się różnić, ciężką wzdęcia u kobiet jest niefortunne objawem wielu procesów fizycznych.

Ciąży

Ciężkie wzdęcia jest częste występowanie w okresie ciąży, które mogą objawiać się kilka tygodni, zanim kobieta jest widoczny w ciąży. W jej wczesnym stadium ciąży hormon zwany progesteronu jest produkowany. Ten związek chemiczny sprawia, że tkanki mięśniowej gładkiej bardziej zrelaksowany, który zawiera układ trawienny. W wyniku trawienia spowalnia i powoduje gazów, wzdęcia i potencjalnie nudności. Wzdęcia to pogorszyła się później w ciąży, ponieważ dziecko naciska na żołądek i brzuch, wzrasta uczucie wzdęcia.

Hormony

U kobiet przed menopauzą wzdęcia mogą być efektem ubocznym klasycznej miesiączki. Ponieważ miesiączki zwiększa aktywność hormonalną, powoduje gazów i stolca do przechodzą wolniej. Efektem końcowym jest zaparcia i wzdęcia. Dotyczy także kobiet po menopauzie. Niektóre kobiety przechodzą hormonalnej terapii zastępczej, leczenie, które jest znane powodować wzdęcia.

Poważne przyczyny

Poważne lub trwałe wzdęcia mogą być wynikiem poważnych schorzeń u kobiet. Na przykład torbiele jajników lub mięśniaków macicy może być przyczyną. Mięśniaków macicy jest guz w mięśnia macicy. Mimo, że jest to niewygodne, to jest zazwyczaj łagodne i wymaga żadnego leczenia. Zespół jelita drażliwego jest kolejną przyczyną poważnych wzdęcia, wśród innych rzeczy. Mimo, że IBS dotyczy obu płci, to jest bardziej powszechne w kobiety. Strefa zdrowia kobiet zgłasza, że aż 75 procent pacjentów z IBS są kobiece.

Środki ostrożności i zabiegi

Ciężkie wzdęcia jest bardzo niewygodne. Jednak istnieją proste sposoby kobiet może zmniejszyć nasilenie tego objawu. Ciecze, takie jak imbir herbata i herbata peppermint są skuteczne. Łyżeczkę przegotowanej wody zmieszane z mielonego cynamonu jest również znane lekarstwo. Ćwiczenia były znane w leczeniu wzdęcia. Po prostu położyć się na plecach i doprowadzić jednego kolana do klatki piersiowej do 20 sekund, pozostawiając inne nogi płasko na podłodze. Powtarzaj z następną. Dodatkowo nie opuszczaj posiłków, picia napojów gazowanych lub jeść zbyt wiele produktów mlecznych. Żuć jedzenie no i nigdy nie żuć ustami otworzyć. Trzymać z dala od bez nasion warzyw takich jak fasola, kukurydza, kapusta, cebula i brokuły.