Jak zrobić wysoki linia dla koni

Jak zrobić wysoki linia dla koni


Wysoka linia to linia, która jest związana wysoko nad ziemią pomiędzy dwoma punktami. Konie są następnie związywane do linii. Celem wysokiej linii pikiety jest zapewnienie miejsca na uwięzi konie, podczas gdy od stodoły, zwykle na długi szlak przejażdżki i wycieczki camping. Wysokiej linii pikiety zapobiegać konie od uszkodzenia drzew lub ich system korzeniowy, jak często występuje, gdy koń jest związane bezpośrednio z drzewa.

Instrukcje

1 wybierz miejsce, w który wobec umieszczaæ w górze twój wysoka linia. Trzeba będzie dwa mocne drzewa w okolicy z minimalnym lub trudne do uszkodzenia pokrycia gruntu. Okrywowe obejmuje trawy, rośliny, brud, gleby i skał. Tam powinno być wystarczająco dużo miejsca na wysokiej linii pikiety że konie może być 5-6 metrów od siebie, gdy związane.

2 kryty, po zapięciu drzewa paski do dwóch drzew, które wybrałeś. Te pozwalają Ci na podłączenie linii wysokiego do dwóch drzew bez uszkadzania drzewa. Pozycja paski tak, że są one około 7 metrów powyżej gruntu oraz możliwie jak najbardziej ze sobą.

3 krawat jeden koniec linii pikiety na D-Ring na swój pasek drzewa. Odcinek linii pikiety ku drugiej taśmy drzewo, wiązanie węzłów w linii co najmniej 5 metrów od siebie, tak będzie mieć miejsce do mocowania lin prowadzić konia, kiedy krawat konie do linii.

4 Znajdź punkt w linii pikiety że będzie około 6 metrów od twój drugi pasek wygaszacz drzewa. Zawiązać węzeł motyl w linia, uruchom na końcu swojej linii pikiety przez D-ring w drzewo taśmy i z powrotem przez swój węzeł motyl. Pociągnij mocno za pomocą linii, który wyciągnął przez węzeł motyl linia. Dostać twój linia jak mocno, jak to możliwe, jak luźne linie mogą powodować szereg zagrożeń dla Twojego konia.