Jak zrobić wianek Hortensja

Jak zrobić wianek Hortensja

Duże kwiaty hortensji zapewniają efektowny materiał na wianek. Girlandy są elementami kwiatów i zieleni używane do dekoracji. Hortensja girlandy dodać kolor i teksturę na święta, ślub, dom otwarty, partii lub wszelkie uroczysty przypadku. Dokonywanie własne wianek Hortensja wymaga tylko podstawowe materiały.

Instrukcje

• Cięte kwiaty hortensji w godzinach porannych, jeśli jesteś zbiorów własnych. To jest, gdy kwiaty mają najwięcej wody w nich. Cięcia łodygi co najmniej 6 cali długości pod kątem 45 stopni. Weź kwiaty z różnych stron roślin, aby zachować ten krzak hortensji w równowadze.

• Umieścić hortensje w wiadrze lub wazonie z wodą i zachować je w wodzie aż do konstruowania wianek. Dodać paczkę jedzenie kwiatowy do wody, aby pomóc kwitnie dłużej.

• Wyciąć kawałek przewodu żądaną długość wianek. Dodać tyle długości więc garland będzie zasłona. Na przykład aby Hortensja wianek do dekoracji z przodu w formie tabeli, Odetnij przewód co najmniej 4 metrów dłuższy niż tabela.

• Wyciągnij przewód na tabela lub licznika. Zorganizować kwitnie Hortensja wzdłuż przewodu. Miejsce kwitnie blisko siebie za grube wianek, lub miejsca im dalej od siebie, jeśli masz ograniczoną liczbę kwiatów. Układanie kwiatów przed możesz dołączyć je daje możliwość upewnij się, że masz tyle kwitnie na długość i grubość Garland, które chcesz zrobić.

• Dodać zieleni między kwiaty, w razie potrzeby. To pomoże wypełnić wianek, jeśli nie masz tyle kwiaty długości Garland, które chcesz zrobić. Cięcie zieleni w 1-stóp długości, więc będziesz miał wystarczająco dużo macierzystych do pracy z.

• Przyłóż łodygi kwiatów przewód na jednym końcu Garland i Owijarki Kwiaciarnia wokół pnia i przewód w spiralę. Zawiń koniec drutu na siebie trzy lub cztery razy aby zabezpieczyć go. Jeśli używasz zieleni, utrzymanie hortensje na zieleń je pokazać i drutu łodyg hortensji i zieleni razem wzdłuż przewodu.

• Umieść następny Hortensja łodygi drutu owinięte na pokrycie kosztów budowy Garland. Nadal, okablowanie łodygi do kabla do pełnej długości wieńca.