Jak zrobić swój okres iść szybciej

Jak zrobić swój okres iść szybciej

Kilka kobiet cieszyć się ich okres każdego miesiąca. Takie nieprzyjemne skutki uboczne jako wzdęcia, skurcze i zmęczenie to nic dziwnego, że kobiety chcą na krótsze okresy. Długość okresu zależy od kobiety do kobiety. Niektóre kobiety mogą jedynie miesiączkować na jeden dzień, podczas gdy inne mogą wystąpić 8-dniowych okresów. Natomiast trudno zmienić długość cyklu naturalnym, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc swoim okresie jechać szybciej.

Instrukcje

• Zastosować pewien ogrzewanie podkładka do miednicy. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne, a tym samym zachęcanie szybciej przepływ krwi.

• Moczyć w gorącej wannie wody. Ciepła będzie zachęcać dylatacji, zwiększając przepływ krwi z macicy. Należy pamiętać, że przepływ może być cięższe ze względu na rozszerzenie; jednak powinno to skutkować krótszy okres miesiączki.

• Ćwiczenia. Ponieważ ćwiczenia aids w obiegu, może przyczynić się do zachęcenia cyklu miesiączkowego. Należy dążyć do co najmniej 30 minut ćwiczeń dziennie. Ćwiczenie wykazano również, aby złagodzić ból menstruacyjny skurcze.

Wyczyść • pić dużo wody i innych płynów. Woda pomaga Flush od toksyn, które mogą zakłócać menstruacji. Celem jest aby pić więcej wody niż zwykle podczas okresu.

• Unikać słonych pokarmów. Nadmiar sodu może prowadzić do zatrzymania, a tym samym nasilenie objawów miesiączki.

• Należy rozważyć leki antykoncepcyjne. Hormonów stosowanych w pigułki antykoncepcyjne często rozjaśnić i skrócić cykle miesiączkowe kobiet. Na przykład kobiety, które wcześniej miały 8 dniowych cyklach znaleźć, że mają dwa lub trzy dniowych okresach raz na leki antykoncepcyjne. Zapytaj swojego lekarza, czy to jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

• Porozmawiaj z lekarzem o menstruacyjny ekstrakcji. Ta technika medyczna polega na odsysanie krwi z macicy na pierwszy dzień okresu. Miesiączkowego ekstrakcji jest najczęściej używany przez sportowców lub innych, którzy mają ważny powód dla skrócenia okresu. Nie zaleca się być stosowane regularnie jako sposób na przyspieszenie miesiączki.