Jak zamontować projektor zawieszony do montażu sufitowego

Jak zamontować projektor zawieszony do montażu sufitowego


Istnieje szereg korzyści do instalowania sufit mocowanie projektora kina domowego: to jest trudne do zablokowania drogi światła z projektora na ekranie; istnieją nie luźne przewody dla kogoś do potknąć; projektor jest poza zasięgiem dzieci i projektor jest zabezpieczony przed uszkodzeniem. Uruchomić swoje kable nad sufitem, na poddaszu i w dół za płyty gipsowo-kartonowe schludniejszy wygląd, alternatywnie, ukryć kable za dyskretne kanału dołączone do ścian i sufitów.

Instrukcje

1 pomiar zalecaną odległość od ekranu ze stali taśma miernicza, jak jest w instrukcji obsługi. Znajdź odpowiedni pułap belek lub Krzyżem wiązki z celownikiem elektroniczne stud i znak jego linii środkowej na suficie z ołówkiem.

2 usunąć wokal z dysku przylepne pianki. Linii otwory montażowe starannie i podłączyć dysk pianki do płyty montażowej. Umieścić płytkę montażu z sufitu nad punkt zamocowania i wytyczono zarys otwory do montażu na suficie z ołówkiem.

3 wywierć otwory 3/16-calowy przez centrum znaków z akumulatorowa Wiertarka/kierowcy. Przymocuj płytę montażową do sufitu przy pomocy wkrętów. Dokręcić śruby bezpiecznie z Wiertarka akumulatorowa/sterownik i bitów. Klip plastikową osłonę dostarczanych w zestawie za płytę montażową do ukrycia śruby.

4 przekazywanie kontroli przed-rata i kabel zasilania przez rurkę montażem centralnym. Poślizgu rurki nad wspornik dołączone do płyty montażowej. Naciśnij dwa wkręty sprężynowy na wspornik wewnątrz i push montażu rur na śruby. Twist montażu rury aż dwie śruby sprężynowy pop przez otwory na rury.

5 Włóż 4 mm imbusowy dostarczone do każdej śruby i przekręcić klucz zegara do rozprzestrzeniania Łby śrub biernego. Zachować toczenia klucza aż obie śruby są szczelne i montażu rur jest mocno zaciśnięte w miejsce.

6 dołączyć trzy zakrzywione Projektor broni do góry projektor z trzy śruby mocujące nadaje kupił w sklepie sprzętu. Pozycji ramion w spirali zegara, jak pokazano w instrukcji. Nie dokręcać śruby na tym etapie.

7 umieścić płytkę projektor na ramiona i dostosowanie każdego spiralny rowek na płytce projektor z otwory montażowe na końcu każdego ramienia zakrzywione projektor. Dołączyć płytkę palcem mocno do ramion z trzech Allen głowy wkrętów.

8 obracać płyty projektora, aż jego montażem centralnym pasek jest wyrównany z projektora środka ciężkości. Mocno dokręcić wszystkie śruby mocujące sześć. Użyj 5mm imbusowy dostarczane w zestawie na wewnętrznej śruby i śrubokręt na śruby zewnętrzne.

9 winda projektor z pomocą znajomego. Naciśnij dwa sprężynowy Allen głowy śruby w projektorze montażu bar czynnego i poślizgu projektor na rurze montażowe. Push-up projektor i skręcić go z boku na bok, aż dwóch śrub z łbem Allen pop w otwory po obu stronach środkowej płyty dociskowej. Dokręć obie śruby bezpiecznie w kierunku ruchu wskazówek zegara z 4mm imbusowy.

10 Podłącz kable do projektora, jak jest w instrukcji obsługi. Włączyć urządzenie. Obrót projektora i wyrównanie obrazu na ekranie. regulacji zoomu i ostrości jak w instrukcji w celu ukończenia instalacji.