Jak zainstalować blat w unsquare rogu

Jak zainstalować blat w unsquare rogu

Podczas przebudowy w kuchni, to często okazuje się, że ściany nie są idealnie proste. To staje się problem podczas instalacji z szafki i blaty, gdy odchylenia ściany muszą być korygowany o, tak, że licznik i szafki wyglądają poziom i prosto o ścianę. Po szafy są zainstalowane i wyrównane, zainstalowany uczonych w piśmie blacie i wpisuje go do unsquare ściany w procesie szlifowania.

Instrukcje

• Włączyć jednoczęściowy blat laminat, tak, że na odwrocie powierzchni pionowej backsplash jest skierowaną do siebie. W górnej części 4-calowy backsplash jest krawędzią poziomą, czyli o 1/2 cala grubości. To się nazywa sosnowy kij. Jeśli twój blatu nie ma backsplash, będziesz szlifowanie i przycinania krawędzi licznika, sam.

• Piasek wzdłuż dolnej krawędzi sosnowy kij lub dolnej krawędzi licznik pod kątem 45 stopni z powrotem tak, że górnej krawędzi laminowane jest nietknięty i kąt jest ku licznik. To rozrzedza się materiał wzdłuż krawędzi listy ułatwiające poprawne. Powtórz to dla oba liczniki, jeśli twój rogu jest już zbudowany.

• Stanowisko gromadzeniu się wbija w górnej części szafy grubość blokowanie instalacji szafy. Sprawdź, czy licznik jest poziom w obu kierunkach. Blat do rogu naciśnij jak najwięcej. Zestaw ołówek kompas do 1/8-calowe i scribe od rogu w każdym kierunku, tak że linii ołówka jest rysowany na sosnowy kij lub górę licznik.

• Piasek pod kątem 45 stopni wzdłuż linii. Sprawdź dopasowanie i zrobić małe zmiany, aż licznik dopasowany do rogu.

• Wykorzystanie zabudowy laski jako niezbędne dla licznika prosto i poziomu. Naciśnij przycisk licznik do dobrego kontaktu ze ścianą. Śruby za pomocą bloków w szafach i do spodu blatu. Nie wkręcaj przez licznik.