Jak zabić czas w Londynie podczas długi postój

Jak zabić czas w Londynie podczas długi postój

Nawet długo nocleg między lotami w Londynie jest prawdopodobnie oznacza, że masz dość ograniczoną ilość czasu, aby grać z. Oznacza to najlepiej jest wybrać atrakcji turystycznych w centrum Londynu, ponieważ ma dobre połączenia komunikacyjne do wszystkich londyńskich lotnisk. Ekspresowe pociągi do i z Heathrow, Gatwick i Stansted. London City Airport ma stację Docklands Light Railway, z którego można połączyć z londyńskiego metra.

Instrukcje

• Korzystać z Londynu wielu terenów zielonych. Złapać rury do St James Park stacji na linii okręgu i powiecie. W odległości 2 minut spacerem od parku St James's, sam. Wybrać się na spacer wokół dużego stawu, która stanowi punkt centralny park i wypatrywać pelikany. Zostały one cechą St James ponieważ rosyjski ambasador uzdolnionych niektórych ptaków, ryb miłości w 1644. Przejdź na zachodnim krańcu parku i wrócisz do Pałacu Buckingham. Jezdnię przed pałacem i można dojść do parku zielona, połączenie drzew i łąki.

• Próbki niektórych z londyńskiej restauracji wyborów. Stolica ma wzruszali ramionami jego reputację okropne jedzenie i teraz jest traktowane jako centrum doskonałości kulinarne, oszałamiający wybór dań kuchni międzynarodowej. Przejdź do curry w Amaya w Halkin Arcade na ulicy Motcomb w dzielnicy Belgravia. Jej jedną gwiazdką przewodnika Michelin sygnalizuje fakt że to nie dom run-of-the-mill curry. Zafundować sobie masala homara lub tandoori brokuły z jogurtem i imbir. Próbki nowoczesne wziąć na brytyjskich gotowanie w Hereford Road, położony przy ulicy o tej nazwie w Bayswater, na północ od Hyde Parku. Menu zawiera potrawy, takie jak Blythburgh wieprzowa brzucha i całego grilla makreli z Zawciąg.

• Odwiedzić trzy z najbardziej znanych muzeów na świecie w londyńskiej dzielnicy muzeów w dzielnicy South Kensington. Start z Victoria and Albert Museum, klin pełne wybitne eksponatów ze świata sztuki dekoracyjnej, łącznie z ceramiki, biżuterii i wyrobów włókienniczych. Kilka minut spacerem następnie przeniesie Cię do Muzeum historii naturalnej. Szeroki asortyment interaktywnych eksponatów obejmuje wszystko od dinozaurów do mikroskopijnych form życia. Zwróć uwagę na pełnym rozmiarze diplodok szkielet w hali głównej. Dalej, to jest kilka kroków do muzeum nauki, gdzie jest wszystko od XVIII wieku silników parowych do statków kosmicznych.

• Weź w tradycyjnym pubie lub dwa. Tawerna Scarsdale w Pembroke Square, Kensington, ma mnóstwo znaków i ładnego ogródka piwnego z przodu. Zamówić kufel London Pride, tradycyjne gorzka i zwrócić uwagę na wybór sezonowych piw. Za rogiem stacji metra Oxford Circus na wyłączonej z ruchu kołowego części ulicy Argyll Argyll broni jest wspaniałym przykładem architektury wiktoriańskiej pub. Oryginalne rzeźbione drewniane, grawerowane lusterka i kwiecisty płytki ceramiczne dodać do zabytkowej atmosfery. Wypróbować niektóre z Windsoru kilometrowej w w ofercie i zrelaksować się w jednym z wielu zakątków i narożniki.