Jak wobec narrator jeśli twój wzrost LH poszła w dół

Jak wobec narrator jeśli twój wzrost LH poszła w dół

W pierwszej połowie cyklu miesiączkowego Przysadka mózgowa wydziela hormon LH lub hormonu luteinizującego, stymulowanie rosnące pęcherzyka w jajniku do produkcji estrogenów. Po ilości estrogenów osiągnie odpowiedni poziom, Przysadka mózgowa generuje wzrost LH. Około 24 do 36 godzin później, pęcherzyk uwalnia jaj w procesie zwanym owulacji. Jeśli próbujesz zajść w ciążę, umiejętność dostrzegania podczas ten wzrost LH rozpoczyna się i kończy się zwiększa swoje szanse na zajście w ciążę przez pomoc w czasie współżycia zbiegnie się ściśle z owulacji.

Instrukcje

• Test codziennie z owulacji predyktorem Kit (OPK) począwszy od kilku dni przed spodziewać się owulacja. Jeśli ty znać około kiedy owulacja, rozpocząć badania co najmniej trzy do czterech dni przed datą normalnej owulacji. Jeśli masz pojęcia kiedy może owulacja, rozpocząć testowanie 17 do 18 dni przed można oczekiwać twój czas zacząć. Jeśli zależy od długości cyklu, użyj najkrótszego cyklu w ciągu ostatnich sześciu miesięcy do ustalenia, kiedy można się spodziewać miesiączki. Badania pomiędzy południem a 20: 00 za najbardziej dokładne wyniki.

• Zegarek dla OPK do dodatnich. Zawsze widać dwie linie na OPK bo zawsze masz niewielką ilość LH w systemie. Jednak gdy masz twój wzrost LH, drugi wiersz w zestawie OPK zamieni się jako ciemne lub ciemniejszy niż przewodu sterowania. Upewnij się, aby zapoznać się z instrukcją dołączoną OPK wiedzieć, jak interpretować wyniki. Niektórzy producenci wymagają linię do być ciemniejszy niż kontroli i wziąć pod uwagę linię, która jest równie ciemno się wynikiem negatywnym.

• Kontynuować testowanie z zestawów OPK, aż twój test zmienia negatywne ponownie. Zwykle widać tylko jeden dzień z pozytywnych OPK, ale to jest normalne, że pozytywne wyniki na dwa dni. Po linii badań włącza światło ponownie, zakończyła swój wzrost i owulacja powinna nastąpić w ciągu 36 godzin.