Jak używać nosze Crain dywan

Jak używać nosze Crain dywan

Podczas instalacji nowego dywanu, prawidłowego rozciągania jest istotne, aby zapobiec dywan z poślizgiem lub wyboczenia pod ruchu. Aby dopasować dywan do przestrzeni jest pokryty jak mocno, jak to możliwe, używać nosze dywan. To urządzenie usuwa wszelkie skurcz w tkaninie dywan zbudowany w procesie produkcji. Po rozciągnięciu, na skraju dywan laczy wobec sztyft listwy dołączone do subflooring po obwodzie pomieszczenia. Crain Corporation sprawia, że linia nosze dywan, które są lekkie, jeszcze silny i prosty w montażu i używać.

Instrukcje

1 przymocować jazdy głowę do rury Auto-lok. Dodać tyle dodatkowych rur jako niezbędne do osiągnięcia przez przęseł dywan na odcinku. Dołączać blok ogon do przeciwległego końca rury.

2 poczet bloku ogon nieruchomy i stałe struktury, takie jak listwy, po jednej stronie sali w punkcie, z którym chcesz rozciągnąć na dywanie.

Dostosowywanie Auto-Lok 3 rury na stanowisko kierowcy głowy po przeciwnej stronie przęseł dywan. Przekręcić pokrętło na czubku głowy kierowcy aby ustawić właściwą głębokość do pinów w dolnej części głowy--więc chwycić, ale nie przechodzą przez, wylewki dywan.

4 stać z boku głowy kierowcy dywan nosze i Dociśnij uchwyt nosze rozszerzenie jazdy głowę. Dywan będzie odcinku pomiędzy prowadzenia głowicy i bloku ogon.

5 zwolnić napięcie na uchwycie. Przesuń nosze na kilka centymetrów i powtórzyć proces. Praca wzdłuż długości, a następnie szerokość, pokój w regularnych odstępach czasu całkowicie rozciągnąć na dywanie, w następstwie zalecenia producenta dla rozciągania wzór dla określonego typu dywan. Po zakończeniu, dywan jest gotowy do dołączenia do paski przyczepność po obwodzie pomieszczenia.