Jak umieścić wspornik na zlewie

Jak umieścić wspornik na zlewie


Podczas instalacji zlewozmywaka, jest ważne, że zlewozmywak jest prawidłowo zamontowane na ścianie. Kluczowym etapem montażu zlewu jest zabezpieczanie wsporniki do ściany. Właściwy montaż wsporników stabilizacji zlewu i zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia nieszczelności coraz między ścianą a zlewozmywakiem.

Instrukcje

1 zmierzyć długość przy pomocy taśmy mierniczej. (Czy to z tyłu zlewozmywak). Określenia środka zlewu przez podzielenie całkowitej długości przez dwa. Miejsce centymetrem na tylnej krawędzi wzdłuż dolnej krawędzi zlewu i zlokalizować centrum oparte na poprzednich obliczeń. Znak kropki na miejscu centrum (na odwrocie zlew na dole) za pomocą pióra lub filcu końcówki znacznik.

2 środek na 300 mm (11,8 cala) na lewo od centrum kropka na zlewozmywak. Oznaczyć innym kropka w tym miejscu z tyłu zlewu swoim markerem. Ponownie uruchomić w centrum kropka i Powtórz w przeciwnym kierunku, dzięki czemu inny znak.

3 miejsce centymetrem na krawędzi lewej stronie zlewu i środek nad pierwszą kropką. Rekordowa liczba.

4 miejsce zlewu do otworu w kasie i ustaw go na ścianie gdzie będzie zainstalowany. Miejsce zlewu równo o ścianę. Zachować podstawy zlew, przycisnął mocno o ścianę i trzymać ołówek równo przeciwko po lewej stronie zlewu. Narysuj linię małe na ścianie. Powtórzyć po prawej stronie.

5 Usuń umywalka z otworem i Odłóż ją na bok. Miejsce centymetrem w znak po lewej stronie ołówkiem i środek nad w prawo aż do numeru nagrane wcześniej między krawędzią rzazu i pierwszy dot. Narysuj małe "X" z ołówkiem. Miejsce centymetrem w znak ołówkiem prawo i powtórz kroki w kierunku przeciwnym.

6 miejsce na poziomie lasera na ścianie kilka centymetrów z lewej strony znaku lewego ołówek. Regulacja poziomu, dopóki nie tworzy linii prostej lasera.

7 Umieść uchwyt na ścianę i wkręcić to miejsce na lewej stronie X znak na ścianie. Powtarzaj z innych supportu na znaku prawo X.

8 miejsce zlewu w otwór w licznik i sprawdzić, aby upewnić się znacznika kropki na plecach zlewozmywak line up śruby mocujące na wsporniku. Odkręcić i jeżeli potrzeba, nastawić pomiarów. Wykonaj instrukcje producenta do zlewu, aby zamontować go bezpośrednio na uchwyty ścienne.