Jak stworzyć koszulki śmieszne hokejowe

Jak stworzyć koszulki śmieszne hokejowe


Rekreacja i dorosłych gry na lodzie ligi rozgrywane są głównie na ćwiczenia i zabawy, i nazwy zespołów i odpowiadające im koszulki zwykle odzwierciedla ten mniej poważny Sport. Długo uwiązane do nazwy stateczny i koszulki grając dla liceum, uczelni i klub zespołów, wielu graczy cieszyć się tworzenia humorystycznych nazwach i koszulki dla tych mniej poważnych drużyn.

Instrukcje

1 Użyj kalambury lub słowo odgrywa tworzyć zabawne hokej Nazwa zespołu, który jest pierwszym krokiem niezbędne w tworzeniu Koszulki hokejowe śmieszne. Wiele zespołów zawierają warunki na lodzie Kiedy Tworzenie nazw takich jak Republika wyboru (zamiast Czeska), Puckewes lub koparki celem.

2 zabawy hokej rzeczywiste nazwy zespołu. Nie tak Mighty Ducks, Panters dla starego zespołu zamiast North Carolina Panthers lub martwych skrzydeł a nie Red Wings.

3 zabawy z siebie. Wiele zespołów make świetle faktu, że mogą one być starsze, Geri-hat tricki lub starych ludzi w kolorze czarnym. Żeńskie zespoły często śmieją się ich płci, na przykład, Slay Belles lub Motherpuckers.

4 string razem dziwne kombinacje słów z dobrych efektów wizualnych obrazów. Nazwy takie jak Furry żółw farmerzy lub głupie morze małp są popularne w dorosłych lig.

5 wybierz nietypowy kolor dla Twojej Koszulki hokejowe, takich jak różowy dla mężczyzn zespół lub dziwne połączenie kolorów, takich jak zielone limonki i pomarańczy.

6 tworzenie niestandardowego logo. Istnieje wiele firm jersey na lodzie, które pozwoli Ci używać logo, które zostały utworzone lub że ich artysta opracuje dla Ciebie. Tworzyć zabawne zdjęcie uzupełnienie nazwy zespołu na lodzie.