Jak stać się twój stary zadanie powrót po rezygnacji

Jak stać się twój stary zadanie powrót po rezygnacji

Ludzie zażądać ich poprzedniej pracy powrót z wielu powodów. Być może ich nowej pozycji nie okazują się być wspaniałe, jak pierwsza myśl, lub być może zamieniać jest zbyt długi i równowagę praca życie jest cierpieniem. Z prośbą o plecach byłej pracy może być trudne i trudne zadanie. Zwi▒zane z zażenowania i wrogości, dlatego trzeba stworzyć przekonujących argumentów, dlaczego twój stary szef powinien ponownie zatrudnić Ciebie.

Instrukcje

• Telefon dawnego kolegę aby dowiedzieć się czy twój stary pracy została podjęta przez kogoś innego, lub czy istnieje podobne stanowiska. Dyskutować Twoje intencje z nim i starają się ocenić, jaka byłaby reakcja, gdy twój stary pracy wstecz.

• Decydowanie o swojej poprzedniej pracy powrót osobiście lub telefonicznie. Podczas spotkania w osoba może być bardziej profesjonalny, jeśli jesteś szczególnie nerwowy może chcesz korzystać z telefonu.

• Ćwicz rozmowy, że masz zamiar mieć ze swoim ex szef i myśleć o wszystkich możliwych pytanie, że użytkownik może zostać poproszony. Pamiętaj zachować pokorę całej rozmowy. Wspomnieć, że zostawiłeś na obietnicę lepszej możliwości, ale że te nie urzeczywistniły.

• Sprawdź kontaktu z byłego menedżera telefonicznie. Jeśli wybierzesz opcję żądania zadania w osoby, zorganizować czas i miejsce do spełnienia. Jeśli żądasz swoje zadanie przez telefon, połączenia w czasie, kiedy wiesz, że urząd będzie spokojny, więc twój szef nie będzie zbyt zajęty.

• Notatki przed spotkaniem lub telefoniczne rozmowy, tak że możesz być pewny, aby wszystkie punkty, które chcesz dyskutować.

• Zacznij rozmowę dziękując twój ex szef za jego czas i zakończyć ją podając twój poprzedni lojalność i oddanie do firmy, a wyrażające chęć spędzenia czasu z firmą powinien wrócić swoją pracę.

• Przygotuj się na najgorsze. Nawet jeśli były szef mówi, że nie ma żadnych wolnych miejsc dla Ciebie teraz, proszę, że Twoje dane są trzymane w pliku w przypadku coś otwiera.