Jak rysować krok po kroku miasto

Jak rysować krok po kroku miasto

Widoki miast składają się geometryczne kształty, które można wyciągnąć za pomocą dwóch punktów widzenia. Starannie wyciągnąć gród w stylowe ramy nowoczesne sprawia, że zręczny ornament na ścianie. Aby uzyskać najlepsze wyniki należy zachować gładkie, przejrzysty wygląd podczas rysowania. Używać dokładnie narysowane linie i minimalne tekstura dać ten projekt gładki wygląd. Tablica i regulowane ekierki może naprawdę pomóc z tym.

Instrukcje

1 ustalenie papier do deski kreślarskiej. Narysuj dwa punkty, jeden po każdej stronie arkusza około ósmej drogi od dołu arkusza. Są to punkty zbiegu.

2 narysować ołówkiem zacząć. Narysuj poziomą linię na horyzoncie ziemią. To powinno być około piątej aż strony. Narysuj prostokąt linii rośnie od środka linii poziomej do około piątej drogi z górnej części strony. To jest z przodu to najwyższy budynek w rysunku.

3 wyciągnąć więcej prostokątów rośnie od linii horyzontu. Sprawić, że zmniejszenie wielkości jak oni się dalej od centrum. Narysuj kilka budynków jako nieco bardziej złożone kształty takie jak stosy prostokątów.

4 remis krótkich ukośnych linii od jednego z długiej, poza krawędź każdego prostokąta. Za pomocą ekierki linii tej linii z punktu na stronie. Wyciągam go z punktu po lewej stronie strony Jeśli linia jest spadając po lewej stronie prostokąt i odwrotnie na prawo.

5 losowanie par równoległe linie poziome dzieje wokół tych bloków, każda para równomiernie rozmieszczone od innych. Narysuj około pięciu zestawów do wyższe budynki oraz dwóch na krótsze. Pamiętaj, aby wyrównać linii po lewej i prawej strony budynków z punktów zbiegu.

6 narysować równoległe linie pionowe na twarzach niektórych budynków. Użyj różnych szerokościach do różnych budynków.

7 draw szczegóły na gród--jak małe drzewa, budynki, kształty proste "m" dla stada ptaków i przedstawia kilka chmury nad scena.

8 atramentu na linie za pomocą pióra. Nadal przy użyciu linijki aby to zrobić i upewnij się, że pióro nie jest przeciążony z tuszem.