Jak przerobić GSD SVG

Jak przerobić GSD SVG


GraphTec wektor graficzny danych (GSD) pliki są dwuwymiarowych plików graficznych produkowanych przez jednostki producent oprogramowania Robomaster do użytku z maszyny do cięcia. Scalable Vector Graphics (SVG) pliki aby grafiki szerzej dostępne na komputerach. W przeciwieństwie do GSD pliki pliki SVG są edytowalne w szeregu programów pochodzi z systemami operacyjnymi Mac i Windows. Z tego powodu może trzeba użyć konwersji firm oprogramowania w połączeniu z oprogramowaniem Robomaster przerobić pliki GSD widoczny plików SVG.

Instrukcje

1 Pobierz, zainstalować i uruchomić Robomaster.

2 Pobierz i zainstaluj Primo PDF pisarz.

3 Pobierz, zainstalować i uruchomić Inkscape.

4 kliknij na ikonę "Otwarte" w menu głównym programu Robomaster. Przejdź do plik GSD, atrakcja ono rezygnować twój mysz i kliknij przycisk "Otwórz."

5 kliknij na ikonę "Ustawienie wyjścia" w menu głównym programu Robomaster.

6 kliknij drop niedziałający pole "Drukarka" i wybierz "PrimoPDF." Kliknij przycisk "Wyjście do drukarki" na dole okna. Kliknij przycisk "OK".

7 wybierz nazwę i lokalizację dla przekonwertowany plik PDF, po wyświetleniu okna polecenia Primo PDF. Kliknij przycisk "Zapisz."

8 wybierz ikonę "Otwarte" w menu głównym Inkscape. Przejdź do pliku PDF, zaznacz go z myszy i kliknij przycisk "Otwórz."

9 kliknij na "Edytuj" w menu głównym Inkscape, a następnie "wybierz wszystko." Kliknij "Kontrola" i następnie "Shift" i następnie "G."

10 kliknij ikonę "Zapisz" w menu głównym Inkscape. Wybierz nazwę i lokalizację pliku SVG przerobiony i kliknij przycisk "Zapisz."