Jak pomalować pokój w stylu śródziemnomorskim

Jak pomalować pokój w stylu śródziemnomorskim

Decydując się na odmalować z w stylu śródziemnomorskim, malowanie ściany może być tani, skuteczny sposób, aby rozpocząć. Istnieją dwa charakterystyczny kolor podniebienia, które odpowiadają z rejonu Morza Śródziemnego, który przywodzi na myśl słońce i piasek i inne odcienie jasne błękitne niebo i morze. Wybierz swój schemat kolorów w zależności od upodobań i sali, malujesz.

Instrukcje

Odcienie morza i nieba

• Wybierz schemat kolorów. Pierwsza opcja jest ciepły podniebienia z barwy bursztynu, żółty i teracotta. Drugim podniebienia jest cool z odcieni jasny Kobalt niebieski i turkusowy. Bluesa są uspokajające i kojące i idealny do sypialni i łazienki. Żółcie i pomarańcze są z ładowarką i powinny być używane w pokój dzienny, kuchnię i jadalnię nawet.

• Głowa do przechowywania sprzętu i odebrać różne paski farby kolor rodziny, którą wybrałeś. Te są zwykle wolne i są w różnych marek i wykończenia. Większość działów farby są zdolne do dopasowywania kolorów, jeśli znajdziesz kolor chcesz marki, których nie stać.

• Taśma próbki paski na ścianie, który chcesz malować aby zorientować się, jaki kolor będzie wyglądać w domu z oświetlenia i mebli. Odczekać 24 godziny przed osiedleniem się w cieniu, więc można zobaczyć jak odcień wygląda w różnych porach dnia.

• Zagruntować farbą do ścian lub zakupu farby, która ma podkład i wszystko-w-jeden kolor. Wykorzystanie rolki gładkie i farby ścian, przy użyciu pędzla w rogach i w pobliżu wykończenia. Malarze taśmy będzie skuteczne blokowanie wykończenia i ściany. Pamiętaj usunąć taśmy malarze nie więcej niż godzinę po malowaniu.

• Aby utworzyć połączenie morza i nieba spojrzenie, maska ściana taśmą malarzy połowie i poziomo. Wybrać dwa kolory, które mają ten sam poziom jasności i malować na górnej połowie, a druga na dole. Koral i turkusowy są dwa kolory, które są bezpłatne i śródziemnomorskiej. Inną opcją jest, aby ściany cechą malując ściany jeden jasny odcień i trzy pozostałe ściany jaśniejszy odcień ściany funkcji.

Faux wykończenie może być świetną zabawą

• Zdecydować, co rodzaju wykończenie Ciebie chcę-teksturą ściany dodać wizualnej głębi i zainteresowania zamiast prowadzenia leczenie drogie tynk, która znana jest śródziemnomorskim stylu, spróbuj faux wykończenie. Będziesz potrzebować dwóch kolorach farby, ciemny i jasny odcień tego samego koloru. Malować całą ścianę jasny kolor za pomocą wałka. Pozostawić do wyschnięcia na dwie godziny. W zasobniku farby wymieszać trzy części glazury i jedna część farby, ciemniejsze. Zanurzyć pędzlem w Glazura i wytrzeć nadmiar. Zaczynając od rogu pokoju, aby przypadkowy X wzory na ścianie. Powtórz proces cały pokój, upewniając się, że pędzel jest dość suche. Technika ta wygląda najlepiej przy użyciu ciepły kolor podniebienia.

• Umożliwia utworzenie nadpalić na ścianach starą szmatę. Malowanie ścian wałkiem z ciemniejszym odcieniu i pozostawić do wyschnięcia. Dodać niewielką ilość wody na jaśniejszy odcień farby w zasobniku. Za pomocą pędzla, nałożyć mieszaninę na niewielkiej powierzchni ściany i natychmiast wytrzeć szmatką. Upewnij się, że farba nie jest olej z siedzibą przy użyciu tej techniki. Korzystanie kolory niebieski i turkusowy stworzy miękkie, morze jak wpływa na ścianie.

• Spróbuj dodać metalik do żadnej swojej podstawowej lub górnej kolorów. Technika ta daje swoje bogactwo wykończenie i luksusowe wykończenie.