Jak napisać adres na życiorys

Jak napisać adres na życiorys

Jeśli chodzi o pisanie skuteczne CV, który będzie Ci rozmowę kwalifikacyjną, każdy szczegół jest ważny. Istnieje wiele różnych sposobów, aby sformatować i napisać życiorys, ale najważniejszym aspektem jest to, że CV jest czytelny dla odbiorcy i że format pozostaje spójny. Pamiętaj, Twój adres i informacje kontaktowe są w widocznym miejscu w nagłówku swoje CV pod nazwą w górnej części strony.

Instrukcje

• Uruchomić nowy dokument. Jeśli twój procesor tekstu oferuje szablon CV, zaznacz go i przejdź do nagłówka. Jeśli nie, tworzenie nagłówka centrowania tekstu w pierwszym wierszu i klikając ikonę "Bold" aby pogrubić tekst.

• Wpisz swoje nazwisko w większą czcionką, jak 20 lub 22-punkt, za pomocą najpopularniejszych czcionkę, która jest jeszcze czytelny. Dotknij wprowadzić raz (jednego rozmieszczone) i zmienić czcionkę na 10 lub 12-punktowa Times New Roman lub kuriera. Można również wprowadzić poziomą linię tutaj aby oddzielić swoją nazwę od informacji w kroku 3.

• Wpisz adres, za pomocą numerów numer oraz numer mieszkania (jeśli konieczne). Jeśli mieszkasz w mieszkaniu i umieścić przecinek po ulicy adresu (tylko wtedy, gdy istnieje następujący numer mieszkania), należy użyć abbreviaton "Apt.". Na przykład: 347 Woodbury Lane, Apt. 33.

• Wstaw wypunktowanego, lub przejdź do obrazów i wybierz Czarna kropka na oddzielne elementy, a następnie wpisz swoje miasto, przecinek, a skrót Państwa, a następnie swój kod pocztowy. Na przykład: Houston, TX 77382.