Jak leczyć włosienia

Jak leczyć włosienia

Gdy członek rodziny zdiagnozowano włosienia lub owsiki, to czas, aby je leczyć. Cała rodzina jest podatne na zakażenie, jak włosienia z łatwością przenosić i, od mikroskopijnych jaj, one może być spożywana bez wiedzy użytkownika. Leczeniu włosienia jest czasochłonne, ale ważny krok do podjęcia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak leczyć włosienia.

Instrukcje

Leczeniu włosienia

• Potwierdzenia diagnozy włosienia z lekarzem.

• Stosować preparat anty-robak w leczeniu włosienia. Niektóre z tych leków można znaleźć over-the-counter w drogeriach, ale inni muszą być przepisane przez lekarza.

• Używać maści miejscowo kortyzon lub cynku krem wokół odbytu w leczeniu zlokalizowane swędzenie spowodowane przez włosienia.

• Traktuj całe rodziny, nawet jeśli tylko jedna osoba jest zainfekowany. Włosienia z łatwością przenosić i może potrwać nawet miesiąc starsza i powodować objawy. Tak więc to nie tylko Najlepsza, aby upewnić się, że całego gospodarstwa domowego jest wolne od infekcji, ale również do kontynuacji leczenia w ciągu około dwóch do czterech tygodni.

• Weź prysznic rano, gdy jesteś leczenia zakażeń Owsik. Ponieważ leczenie działa tylko na dorosłe robaki, to jeszcze potrzeba, aby usunąć wszelkie pozostałe jaja.

• Jeść pokarmy bogate w błonnik i niska cukru podczas korzystania z leków anty-robak. Włókniste pokarmy pomoże Ci utrzymać wystarczająco regularne, wydalenie robaków w przewodzie pokarmowym. Cukru należy unikać, ponieważ leczenie zabija włosienia poprzez zakłócanie ich zdolność do absorbowania cukru, więc dostarczanie mniej cukru będzie pozbyć się z nich szybciej.

Zapobiec ponownego zarażenia

• Zapewnić wszystkich członków gospodarstwa domowego z własnych ręczników i narzuty. Te powinny być myte codziennie w cyklu ciepłej wody z pralki tak długo, jak jesteś w trakcie leczenia włosienia. Podobnie pościel, piżamy oraz bielizna powinna być zmieniona i często myć.

• Dokładnie oczyścić dom. Próżniowe wszelkie wykładziną obszarów dokładnie usunąć kurz Owsik, które może być trzymanie jaj, czyste WC i łazienka z produktem wybielacza i wytrzeć wszystkie klamki z ręczników papierowych i wodą, aby usunąć wszelkie utrzymujące się jaja.

• Cięcie paznokcie osób zakażonych krótki, aby uniknąć zarysowania zakażenia i posiadanie jaj przechowywane pod paznokcie. Za posiadanie dzieci noszą mitenki lub rękawice do łóżka do zmniejszenia ilości zarysowania robią. To nie tylko pomoże zapobiec rozprzestrzenianiu się jaja Owsik, ale również zmniejszyć szansę na stworzenie zakażenie skóry z zbyt dużo drapanie.

• Umyć ręce dokładnie po użyciu w łazience i przed jedzeniem.