Jak leczyć palić, to peeling?

Jak leczyć palić, to peeling?


Po bolesność i tkliwość poparzenie słoneczne lub nadmiernego opalania zaczyna się odejść zaczyna się peeling i świąd. Chociaż peelingu wskazuje na początku procesu gojenia, leczenie nie poprzestał. Dalsze leczenie podczas procesu gojenia obejmuje skóry z elementów zewnętrznych, klimatyzacja nowy skóry, aby dodać wilgoci i minimalizacji, swędzenie, aby zapobiec podrażnienie spowodowane drapaniem. Umożliwić uszkodzona skóra łuszczy się naturalnie.

Instrukcje

1 podjęcia over-the-counter, oparte na paracetamol leków przeciwbólowych jeśli nagrywania obszar nadal powoduje ból lub obrzęk pokazuje.

2 herb obszaru do 4 razy dziennie z warstwą aloe vera żel lub balsam nawilżający, który zawiera aloe vera. To chłodzi uczucie ciepła, zmniejsza świąd, chroni obszar od bakterii i zakażeń i głęboko odżywia skórę z różnych składników odżywczych.

3 nosić luźne ubranie i spać z obszaru spalony w obliczu górę aby powietrze aby dotrzeć do skóry i uniknięcia nakładania irytujące tarcia na skórze wrażliwej.

4 kąpać w Super letnią wodą. Umiarkowane temperatury pomoże uspokoić podczas ciepłej wody można rozpalać obszaru. Pat obszaru spalony suchych zamiast wycieranie go zachować przed ścieraniem skóry peeling lub nowe.