Jak leczyć ból dziąseł naturalnie

Jak leczyć ból dziąseł naturalnie

Ból dziąseł może być spowodowane przez szereg zagadnień zdrowia jamy ustnej. Niektóre z przyczyn może być tak proste, jak mycie zębów zbyt trudne, ale więcej często ból dziąseł są wskazanie wstępnych etapach choroby dziąseł. Aby złagodzić ból dziąseł i leczyć je, tak że będą one więcej odporna na choroby dziąseł, za pomocą naturalnych środków, raczej niż over-the-counter leczenia, które mogą łagodzić ból, ale nie rzeczywiście rozwiązać problem. W tym artykule będziemy dyskutować jak leczyć ból dziąseł naturalnie.

Instrukcje

• Zagotować 1 szklanka ciepłej wody. Najprostszym sposobem na to jest kuchenka mikrofalowa woda wysoka na dwie minuty w szybie miarkę. Jeśli woda osiągnie toczenia wrzenia przed dwie minuty są do góry, usunąć go z kuchenką mikrofalową i przenieść.

Jak leczyć ból dziąseł naturalnie

Strome nagietka i echinacea w gorącej wodzie przez 20 minut. Spowoduje to utworzenie silnego wlewu, które koją i naprawy dziąseł.

• Odcedzić zioła suszone. Można złapać infuzji w plastikowe butelki do przechowywania.

• Wypłukać dwa razy dziennie z mieszaniny. Swish to dokładnie wokół jamy ustnej przez co najmniej 60 sekund. Nie połykać mieszanki. Można to zrobić bardziej często, jeśli Twoje dziąsła potrzebują dodatkową ulgę.

• Szczotki i nici dokładnie za każdym razem jeść lub pić coś. Jest to niezbędne do naprawy dziąseł, ponieważ pozwalając żywności siedzieć na zęby będą dalej podrażnić dziąseł. Ponadto regularne szczotkowanie i nitkowanie buduje Twoje dziąsła odporność na podrażnienia tak, że będą one więcej odporna na zakażenie w przyszłości.