Jak korzystać z namiotu linek

Jak korzystać z namiotu linek


Facet liny lub linie (zwany także guyout linie) podłączyć do namiotu facet pętle i pomagają utrzymać namiot bezpieczne przy silnym wietrze, zapobiec zwiotczenie namiotów i zabezpieczyć namiot do kotwic. Istnieje wiele sposobów, aby użyć linek, ograniczony tylko przez dostępne kotwice i wiatrów. Uwzględnienie linek z namiotu na obóz bardziej skuteczne i odporne na warunki atmosferyczne.

Instrukcje

• Cienki sznurek do namiotu facet pętle, które są typowo znajdowane na namiot deszcz latać. Po szwach w locie w dół ku ziemi, aby znaleźć pętli. Jako ogólna zasada należy użyć dwóch linek na stronie namiotu.

• Dokręcić przewód się od ściany namiotu i powiązać go z stawki, a następnie roślin stawki w ziemi. Można także powiązać przewód do drzewa, słupy, skały lub zwisy. Zabezpieczyć strony namiot stoi wiatrów. Używać prostych placu węzłów, więc liny facet może być wiązanej i niewiązanej szybko, jeśli wiatr zmieni kierunek.

• Dokręcić linek, opuszczając namiot w godzinach porannych. Namioty można sag czasem tkaniny rozciąganie i grawitacji. Użyj kabla liny z tworzyw sztucznych "suwak" zacisnąć linek. Sznurek lina przechodzi przez suwak. Podczas ty ciągnąć w dół na suwak, napięć przewód liny; po naciśnięciu, sznurek lina jest rozluźnione. Również można ząbek hak lub inny węzeł tarcia zacisnąć liny facet. Zaczep węzłów pracy luzu w liny i tworząc zamkniętej pętli, które mogą być stosowane do usuwania luzu.

• Rolka facet liny po użyciu, aby zapobiec splątania i węzłów. Rozszerzyć i mały palec palec wskazujący i owinąć liny faceta wokół nich, Dokonywanie ósemka. Podwójna ósemka nad i owinąć luźny koniec dwa razy wokół talii ósemka.