Jak konwertować wideo idealna audio do formatu dcf

Jak konwertować wideo idealna audio do formatu dcf


.Dcf audio format jest powszechnie stosowany na szereg różnych produktów Sony, takich jak telefony komórkowe Sony Ericsson. Format ten jest nie wspólne nigdzie indziej, więc jeśli masz plik audio/wideo, które chcesz umieścić w telefonie Sony trzeba przekonwertować go do formatu .dcf (chyba, że telefon obsługuje odtwarzanie MP3). Kilka różnych konwersji audio programy są dostępne, można przekonwertować zawartość .dcf; Jednakże .dcf jest tylko format audio, więc masz zamiar stracić części wideo pliku.

Instrukcje

1 Otwórz przeglądarkę internetową i na swój sposób do strony "DownArchive.com". Wybierz "DCF konwerter i są podane cztery różne converter programy.

2 kliknij jeden z programów konwerter .dcf, aby rozpocząć pobieranie oprogramowania. Zależności od rozmiaru pliku i szybkości połączenia z Internetem ten proces może trwać kilka minut, aby zakończyć.

3 kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić Kreatora instalacji. Kliknij przycisk "Dalej", a następnie zaakceptować umowę licencyjną. Zostawić instalacji nazwę i lokalizację jako ustawienia domyślne, a następnie kliknij przycisk "Zainstaluj", aby zainstalować plik.

4 obciążenia program konwerter audio, a następnie wybrać "Dodaj plik". Po załadowaniu okna wyszukiwania Wybierz plik audio i wideo, który chcesz przekonwertować i kliknij przycisk "OK".

5 ustaw format konwersji do .dcf i wybierz lokalizację do zapisania pliku (znajdujące się w dolnej części okna programu). Kliknij przycisk "Convert" i plik audio/wideo konwertuje plik .dcf.