Instrukcja krok po kroku co kapelusz Sinamay

Instrukcja krok po kroku co kapelusz Sinamay

Sinamay wzrosła popularność, ponieważ kształtuje i barwniki również umożliwieniu kapelusz twórców przesuwamy granice z dramatyczne kształty i wzory rzeźbiarskie. Sinamay jest włókno naturalne, że pochodzi z fabryki sztucznego rattanu. To jest sprzedawane na metry i jeden kapelusz zazwyczaj wymaga dwóch do trzech metrów do uzyskania właściwej grubości. Bo to proste formy, nie trzeba być ekspertem w modniarstwo stworzyć swój własny sinamay kapelusz.

Instrukcje

Tworzenie formy

1 linia kapelusz, który chcesz replikować z folią.

2 postępując zgodnie ze wskazówkami, w jaki sposób zastosować swój artystów tynk bandaż, linia swój kapelusz, upewniając się, że pokrywają linie stworzyć solidne pleśni. Niech całkowicie wyschnie.

3 papierem ściernym aby wygładzić powierzchnię i uszczelnienie go z diy wypełniacz.

Utworzyć kapelusz

1 miejsce swojej formy na kawałku drewna jak stare szuflady. Obejmuje formy i drewna z folią.

2 Wytnij sześć sztuk sinamay, trzy będzie po brzegi i pozostałe trzy dla korony. Wyciąć otwór w środku kawałki po brzegi o jeden cal mniejsze korony bloku.

3 moczyć sinamay w bardzo gorącej wodzie przez trzy do czterech minut. To złagodzi materiału.

4 blok po brzegi wyciągając go w dół na twój kapelusz formy z niektórych jej sterczały (około cal). To jest, gdzie będzie dołączyć korony później. Blok po brzegi jedną warstwę w czasie drugiej warstwy przesunięta o 45 stopni i trzecia warstwa powrót w tym samym miejscu jako pierwszy. Pozwoli to na bardziej trwałych. Zabezpieczyć centrum oferuje elastyczne lub opaska do włosów.

5 pin dół sinamay do drewna z modniarstwo szpilki lub gospodarstwa domowego szpilki (użyć gilzę aby je z drewna). Zachowaniu zamierzonego kształtu po brzegi, wyciagnac i spostrzeżenia z sinamay, starając się go jako płaskie i gładkie jak to możliwe.

6 zasłona inne trzy kawałki dla korony nad warstw formy, jeden po drugim i przesunięcie druga warstwa pod kątem 45 stopni. Przytrzymaj go z innym opaska do włosów. Delikatnie pociągnij sinamay jak pozbyć się zmarszczek i fałd. Sinamay powinny być bardzo giętki od gorącej wody. Wytnij nadmiar wyłączyć swój kawałek korony, pozostawiając o jeden cal do manewru.

7 farby na niektóre usztywniacz rozpuszczalne tkaniny wody i pozostawić do wyschnięcia na co najmniej 12 godzin w ciepłym otoczeniu.

8 cięcia w folię spożywczą i usunąć sinamay wraz z folią z formy. Następnie rozdzielić folią z sinamay.

9 wyciąć swoje brzegi do pożądanego kształtu.

10 miejsce korony na brzegi, stara się wyrównać ziarna sinamay z każdego kawałka. Ten wola dawać twój kapelusz więcej o przepływie ciągłym. Ściegu kawałki z wątku pokazano na zewnątrz z kapeluszem (nie wewnątrz). To zostaną pokryte przez zespół kapelusz.

11 do drutu po brzegi, ściegu stronniczości pas tarlatan na krawędzi i ściegu Drut do tarlatan. Ten ukos taśmy powinna być mniejsza niż wykończenia, który będzie używany.

12 wyciąć swoje wykończenia i ścieg to na zakończenie krawędzi po brzegi.

13 tworzenie wszelkich ozdób, które chcesz dodać do kapelusza i wyciąć ukos taśmy do wykorzystania jako zespół kapelusz. Ściegu na szlif, a także zespół kapelusz.

14 bezpieczne do głowy tworząc mały zespół głowa z drutu modniarstwo, którą chcieliby dołączyć z miny szpilki podczas noszenia kapelusza. Zabezpiecz pałąk szycia go do wnętrza kapelusz w czterech punktach kontaktowych.