Faux kamienia wykonane z mieszanki suche ściany

Faux kamienia wykonane z mieszanki suche ściany

Utworzyć wygląd tekstury i mieszanki kamienia za pomocą płyt gipsowo-kartonowych, tańsza alternatywa do prawdziwego kamienia. Techniki faux wykończenie mają spopularyzował wygląd w ciągu ostatnich kilku lat. Związkiem płyty gipsowo-kartonowe można iść na ścianach, ale także na nieoczekiwanych dziedzinach sufity, formowania i nawet kolumny. Ćwiczyć technikę kilka razy i eksperymentować z różnych farby przed próbą spojrzenie na stałej powierzchni.

Aplikacja

Związkiem płyty gipsowo-kartonowe powinno być wilgotne i wilgotne, gdy stosuje się go. Dodać wody destylowanej do tynku, jeśli wydaje się zbyt suche. Aby utworzyć wygląd allover kamienny mur, tynk idzie bezpośrednio na ścianie nie grubsze niż 1/8 cala. Zrobić faux bloków przez pierwsze wprowadzenie taśmy na powierzchnię; często 1/4-cala lub 1/2-cal taśmy. Zastosować tynk na krawędzi taśmy. Po zastosowaniu tynku, usunąć taśmę. Nie pozwalają tynk do wyschnięcia.

Narzędzia

Płyty gipsowo-kartonowe Kielnie umożliwia zastosowanie tynku. Użyj lekki wspólny związek przy stosowaniu bo nie to pęka jak często po wyschnięciu, w porównaniu z regularnych płyt kartonowo-gipsowych mieszanek. Zachować wiadro wody pod ręką i szmata ścierać wszelkie suszone tynku. Dla małych trudno dostępnych obszarów używać szpachlą. Wyciąć stare karty kredytowej lub karty biblioteki na małe kawałki do wypełnienia tynk w zakamarkach bardzo mocno i zakamarków, gdzie wspólne narzędzia nie osiągnie.

Typy

Kamień może być go na jak Cegła, Dachówka lub wszystko nad rock wygląd. Umożliwia utworzenie linii grout imitujący wygląd prawdziwego kamienia sekcje taśmie. Dla jeszcze bardziej realistyczny wygląd rury w linii grout z barwionym szary tynk. Mix niewielką ilość wspólny związek z artysta czarny odcień. Dodaj w piasku na dodatkowe tekstury. Umieścić ją w plastikowej torbie i ciach od rogu. Rury w, a następnie wygładzić palcem. Proces ten jest czasochłonny, ale dadzą faux kamień jeszcze bardziej realistyczny wygląd.

Farba

Farby swoje faux kamień różne kolory przy pomocy farby lub polewa. Podczas malowania, często trzeba dwóch lub więcej warstw. Pierwszy herb często pochłania nierówno w faux kamień. Stosując farby za pomocą wałka nap surowca. Możesz dodać glazury nad warstwę farby dodatkowy wymiar i zabarwienie. Wymieszać glazury i farby w wiadrze. Połączenie glazury jasne farby i 50 procent 50 procent jest powszechne. Roll glazury na tynku w sekcjach i osuszyć szmatą. Blotting pcha glazury w kamieniu i manipuluje kolor prawdziwy wygląd kamienia.