Co to są Murray mennice?

Co to są Murray mennice?


Niektórzy ludzie kojarzą mennice Murray z staromodny cukierki, i mogą być popularne słodki z niektórych pokoleń lub zainteresowanych w retro przedmiotów. Ludzie, którzy są chętni dowiedzieć się więcej o słodycze, które może kochać swoich rodziców może chcesz wiedzieć historii i składniki w słynnej cukierki.

Historia

Brytyjskich producentów czekolady i słodki Cadbury produkuje Murray mennice pod marką jego Bassett. A także klasyki jak mięta Murray, gruszka krople i sorbet cytryn tej marki produkuje Bassett Allsorts i Jelly Babies. Bassett jest obecnie wart około 60 milionów funtów w Wielkiej Brytanii. Bassett rozpoczęła Murray mennice w 1944 i w reklamie, który biegł w 1955 roku, firma stwierdziła, że są one "mennicy zbyt dobre aby pośpiechu."

Cechy charakterystyczne

Murray Mennice są o smaku mięty Landrynki w 170g, 200g i rolki pakietów. Słodycze są pakowane pojedynczo w przezroczystego plastiku i ma jasny brązowy kolor Karmel.

Wartość odżywcza

Jeden Murray Mint zawiera 15 kalorii, 2,6 g cukru i 0,2 gramów tłuszczu. W 100g są 355 kalorii, 36.9 gramów węglowodanów i 2.2 gramów tłuszczu. Jedzenie pakiet całej rolki zobaczą Cię spożywanie kalorii 165, gram 25.7 cukru i 2.2 gramów tłuszczu.

Dystrybutorzy (dealerów)

Murray Mennice są nie tak łatwo znaleźć w sklepach, jak kiedyś, ale można je kupić od specjalistycznych sklepów, które sprzedają staromodny brytyjski słodycze, lub ze strony internetowej Cadbury.