Co jest źródłem Jupiter nadmiar energii?

Co jest źródłem Jupiter nadmiar energii?


Według NASA Jowisz jest drugim co do wielkości obiektów w układzie słonecznym ziemia za słońcem. Planety składa się głównie z Gazy, Jupiter emituje więcej energii w przestrzeni niż otrzymuje od słońca.

Energii

Astronomii Uniwersytetu Oregon mówi, że Jowisz promieniuje od 1,5 do 2 razy ilość energii, które otrzymuje od słońca powrotem w przestrzeń kosmiczną. Planety podobne, Saturn, również emitować więcej energii w przestrzeni niż otrzymują.

Wieku

Wielkości Jowisza---11 razy średnica ziemi---uważa się być głównym powodem dla dużej ilości nadwyżki energii pcha się w przestrzeni, zgodnie z University of Oregon. Planet fajne czasem po są utworzone, ale ponieważ Jowisz jest tak duża, to trwa dłużej, fajne niż mniejszych planet. Teorie zgłaszane przez University of Oregon przewidzieć Jowisz fajne w przyszłości i emitują mniej energii w przestrzeń kosmiczną.

Formacji

NASA donosi, duże ilości nadwyżki energii emitowanej od Jowisza jest uważany za w wyniku dużej ilości energii uwięzione we wnętrzu planety, gdy go tworzących. NASA wyjaśnia, że sił grawitacyjnych nadal działają na Jowisza, dodając do kwoty nadwyżki wytworzonej energii.