Co jeść, aby pomóc utratę masy

Co jeść, aby pomóc utratę masy

Po raz kolejny znaleźć się grymasy, jeśli spojrzeć na liczbę na skali — i wiedzieć, nadszedł czas, aby stracić tych funtów na dobre. Dużo mało kroki może prowadzić do wielkie postępy w osiąganiu zdrowej masy ciała. Ćwiczenia powinny być częścią programu odchudzania aby pomóc spalić nadmiar kalorii, zażegnać głód i uzyskać odpowiedni i zdrowy. Ale masz wobec zmieniać ten droga ty jeść — i skupić się na żywności, które pomagają organizmowi czuć się pełna, podczas gdy ty szczupły w dół.

Owoce i warzywa

Wiesz już znaczenie pięciu dziennie — owoce i warzywa są pakowane z witamin i składników odżywczych, które twój organizm potrzebuje. Ale są one również pełne błonnika, wyjaśnia American Academy of Family Physicians (AAFP). Włókno jest potężnym narzędziem w swoim dążeniu do utraty wagi, jak bogate w błonnik, owoce i warzywa wypełni się i pomóc zatrzymać pełne. Dodatkowo mają bardzo mało tłuszczu i kilka kalorii.

Pełnoziarnistych, orzechy i nasiona

Produkty pełnoziarniste są innym doskonałym źródłem błonnika, co czyni je ważną częścią diety utrata masy ciała. Zastąp białe i ryżu przetworzony, chleb i makaron z odmian wholewheat lub pełnoziarnisty, sugeruje AAFP. Orzechy i nasiona zrobić wielki przekąski lub Polewy do sałatki, daje pewne zdrowe, nienasyconych tłuszczów podczas napełniania z włókna. Posypać garść orzechów, migdałów lub słonecznika na sałatka lub kryzysu na ich sam na lekką przekąskę.

Chudego białka

Mięsne mogą być wysokie w tłuszczu, a jaja — choć dobrym źródłem białka — są wysokie stężenia cholesterolu. US National Library z medycyny (NLM) sugeruje, trzymanie się chude kurczaka, Turcja i ryby zamiast czerwonego mięsa lub przetworzonych wędliny. Tych zdrowszych wyborów białka zawierają mniej tłuszczu i mniej kalorii, które pomogą Ci schudnąć.

Niskiej zawartości tłuszczu mlecznego

Niskiej zawartości tłuszczu ser, jogurt i mleko zapoznały się z wapnia, aby zachować swoje mocne kości, ale bez kalorii, tłustego nabiału, Centers for Disease Control (CDC) doradzić. Już bez tłuszczu ser z niektórych owoców dla zdrowego, nadzienie obiad bez tłuszczu. Lub rozprzestrzeniania pół wholewheat bajgiel z niektórych tłuszczu ser, śmietana.

Zupy i buliony

Miskę gorącej zupy może być pocieszające danie, a jeden wobec współpracownik ty stracić waga. CDC zaleca jedzenie zup bulion, które nie zawierają żadnych krem, jako że dodaje tłuszczu i kalorii. Miskę zupy warzywne sprawia, że wielki obiad-Pamiętaj tylko, że zupy mogą być bogate w sód, więc wybrać niższe sodu odmian zapobiegające retencji wody.